Múlt szombaton felkészülési mérkőzés keretei között látogattunk el a III. kerületbe, hogy megmérkőzzünk a BLSZ 3. osztályban induló ASR Gázgyár második csapatával a bajnoki rajt célegyenesében.

Nagyjából 20 percig voltunk képesek állni a folyamatos rohamokat, ekkor megtört a jég és az óbudaiak megtalálták az acélosnak nem nevezhető védekezésünk ellenszerét és 8 gólt szórtak 25-30 perc leforgása alatt.

A második félidőre megérkezett a kapusunk, így egy kicsit meg tudtuk szilárdítani a védekezésünket és többet is tudtuk járatni a labdát, azonban ez is csak arra volt elég, hogy éppen feleannyi gólt kapjunk, mint az első játékrészben. Gólszerzési lehetőségig csak elvétve jutottunk el, mindkét félidőben csak 1-2 alkalommal tudtuk veszélyeztetni a hazaiak kapuját, így pedig nem is igazán álmodhattunk arról, hogy szépítőgólt szerezzünk.

Egyéves “újra fennállásunk” alatt az ASR Gázgyár II volt az eddigi legerősebb ellenfelünk, viszont ettől függetlenül nem szabadott volna 12 gólt kapnunk. Gratulálunk ellenfelünknek a teljesen megérdemelt győzelemhez és sok sikert kívánunk a bajnokságban!